HESAP OLUŞTUR

*

*

*

*

*

*

ŞİFRENİZİ Mİ UNUTTUNUZ?

*

 

ARMAN HUKUK & DANIŞMANLIK & ARA BULUCULUK;

2000 yılından beri sektörde faaliyet göstererek ulaştığı tecrübe ve bilgi birikim ile müvekkillerine Bankacılık ve Finans ,İcra İflas, Ticaret-Şirketler, İş-sosyal güvenlik hukuku ve icra-iflas suçlarından kaynaklı ceza hukuku davalarında deneyimli profesyonel kadro ile hizmet vermektedir.Yine dört büyük Banka ile , uluslararası Holdinglerin bölge hukuk bürosu olarak şirketlerin kurumsal olarak hukuki işlemleri takip ederek, ve hukuki danışmanlık yapmak alanlarında kaliteli hizmet veren, Bölgenin ve Türkiye’nin sayılı hukuk ofisleri arasında yer almaktadır

Ofisimiz Sektöründe öncü Banka ve finans kurumları ile grup şirketlerine ihtiyaçlarını anlayan sonuç odaklı ve hızlı çözümler getiren üst kalite hukuki hizmet sunulmaktadır.
ARMAN HUKUK olarak gerçek ve tüzel kişilere Bankacılık ve Finans, İcra İflas , Ticaret ve Borçlar Hukuku gibi alanlarda hukuki çözüm ve hizmetler sunmaktadır.
alanında uzman avukatlar,danışmanlar, stajyerler, icra takip elemanları, tahsilat görevlileri, operasyo görevlileri olmak üzere geniş bir kadroya sahiptir.
Yıllar geçtikçe, ARMAN HUKUK, müvekkillerine sunduğu hizmet kapsamını ve çerçevesini geliştirmeye devam etmektedir.

Ofis bünyesinde:


1. Ceza Hukuku Departmanı
2. Hukuk Dava ve Danışmanlık Departmanı
3. Operasyon Departmanı
     a- Kurumsal Dava ve Ceza
     b- İcra
     c- Çağrı Merkezi birimleriyle hizmet vermektedir.

Bu hizmetleri, bilgisayar ve telekominikasyon altyapı sistemleri ve teknolojik donanımlarla müvekkillerine sunmaktadır.

 

Öncelikli prensibimiz, müvekkillerimize kalıcı, hızlı ve maliyet politikası dikkate alınarak çözümler üretmektir. Bu hususta büromuz bünyesinde çeşitli bölümler bulunmakta ve oluşturulan profesyonel yapı çerçevesinde hizmet verilmektedir.

Gelişen teknoloji ve mevzuat paralelinde sürekli olarak kendisini geliştiren ve yenileyen Büyükbaş Takımı olarak hız,kalite ve mükemmelliyetçilik vazgeçilmez hedeflerimizdir.

 

 

 

 

 

 

TOP